Stanovy

STANOVY SPOLKU ŽEN BUK, o. s. - hlavní body

Spolek žen Buk, o. s. (dále jen sdružení) je občanským sdružením založeným dle zákona č. 83/1990 Sb. O sdružování občanů, v platném znění.

Cíl sdružení:

• sdružení vykonává svou činnost především ve prospěch svých členů,
  • organizování a podpora společenského života v obci Buk - pořádání kulturních, sportovních a společenských akcí směřující k rozvoji kultury na venkově zejména se zaměřením na ženy, matky, děti a mládež,
  • vytváření příležitostí k rozvoji společenského uplatnění žen a matek,
  • vytváření příležitostí pro volnočasové aktivity dětí a mládeže všech věkových kategorií.

Formami činnosti sdružení jsou zejména:

• informační činnost pro ženy a matky v obci Buk - besedy, tvoření, výstavy,
  • organizování společenských akcí naplňující zájmy žen, matek, dětí a mládeže v obci Buk - plesy, karnevaly, zábavy, dětský den, atp.,
  • organizování zájmových, sportovních a vzdělávacích akcí a spolupráce při organizování těchto akcí společně s ostatními státními i nestátními organizacemi v obci Buk.

Registrace provedena: 9. 4. 2010